Ceny

Opis

HERBATA NA TRAWIENIE – BIO KOMPOZYCJA CAŁYCH LISCI, KWIATÓW I OWOCÓW Z MAROKA

ORYGINALNA MAROKAŃSKA

Kontrolowana jakość

Doskonała spożywania na zimno i na ciepło

Składnik kuchni orientalnej

Organiczna jakość

Wegańska

Herbata na trawienie to mieszanka specjalnie wyselekcjonowanych ziół polecana osobom, którym zależy na usprawnieniu motoryki przewodu pokarmowego.

Kompozycja składająca się z pokrzywy, czystka i rumianku wspomagają naturalny mechanizm oczyszczania i detoksykacji organizmu. Dodatkowo herbata obniża poziom cholesterolu we krwi oraz wpływa wzmacniająco. Dodatek liści melisy i marokańskiej werbeny przyczyniają się do prawidłowej pracy jelit. Działają pozytywnie na układ nerwowy, łagodząc napięcia oraz ułatwiają zrelaksowanie się.

Marokańska mięta i ostropest plamisty wspomagają pracę i regenerację wątroby, wspomagają trawienie oraz redukują uczucie wzdęcia. Trawa cytrynowa wpływa pozytywnie na zdrowie jelit, trawienie oraz redukuje skłonność do zaburzeń trawienia. Dodatkowo działa rozkurczowo oraz pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu i lipidów we krwi.

Regularne spożywanie naparu „TRAWINIE” wspomoże pracę układu pokarmowego, zniweluje uczucie wzdęcia oraz nagromadzonych gazów w jelitach. Do tego pozwoli zapanować nad łaknieniem i ułatwi utrzymanie prawidłowej masy ciała.

W mieszance ziołowej znajdziesz: miętę, werbena, trawa cytrynowa, czystek suszony, liść pokrzywy, ostropest plamisty, melisa suszona, rumianek pospolity.

 Przygotowanie mieszanki:

• Wsypać 2 płaskie łyżki ziół do 1 litra gorącej wody. Najlepiej parzyć w dzbanku.
Pozostawić na około 2 minuty do zaparzenia, następnie odsączyć (przecedzić).
•  Pić na gorąco lub na zimno w ciągu dnia.
• Przechowywać w oryginalnym, zamkniętym opakowaniu, z dala od źródła swiatła, wilgoci i ciepła.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B