MAROKO PRODUKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Największy importer bio oleju arganowego w Polsce!

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży NATURAL BEAUTY działającą na terenie Polski i zagranicy od 2010 roku. Naszym głównym celem jest promocja naturalnej pielęgnacji dostępnej dla każdego, opartej na luksusowym bio oleju arganowym, bio oleju z opuncji figowej oraz oleju z nasion czarnuszki siewnej. Nasze oleje posiadają Certyfikat ECOCERT świadczący o najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów.

Jako pierwsi wprowadziliśmy i rozpowszechniliśmy na rynku Polskim bio olej arganowy oraz bio olej z opuncji figowej z Certyfikatem ECOCERT, których popularność z roku na rok stale wzrasta oraz zyskuje coraz większą rzeszę entuzjastów.

Nasza oferta obejmuje również niepowtarzalne, orientalne kosmetyki sprowadzone ze słonecznego Maroka, które zostały wyprodukowane w oparciu o tradycyjne receptury wyłącznie z naturalnych składników. Szeroka oferta naszych produktów sprawia, że odpowiadamy na aktualne potrzeby, nawet najbardziej wymagającej skóry oraz włosów.

Wybierając nasze produkty decydujesz się na niesamowitą podróż do kraju słońca, pełnego orientalnych zapachów, naturalnych składników oraz tradycyjnej, wielopokoleniowej pielęgnacji.

 

Poznaj nasze marki własne: 

 

Arganove to polska marka naturalnych kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji całego ciała. Prezentuje minimalistyczny, ekologiczny wygląd, który doskonale współgra z naturalnym składem kosmetyków.
Krótkie i proste składy bogate w aktywne, mineralne składniki stały się jej nieodłącznym i rozpoznawalnym elementem.
Sama nazwa pochodzi od oleju arganowego, który stał się motywem przewodnim do tworzenia szerokiej gamy produktów, przeznaczonych do pielęgnacji. Olej arganowy wykazuje niezwykłe właściwości odżywcze, regenerujące, odmładzające oraz zabezpieczające. Inspiracją Arganove było słoneczne Maroko i podejście tamtejszych kobiet do korzystania wyłącznie z tradycyjnych, naturalnych produktów, znanych od pokoleń. Od tamtego czasu, marka rozwinęła się poszukując naturalnych surowców z całego świata, które wykorzystywane są do naturalnych rytuałów oczyszczania i pielęgnacji całego ciała.

ARGANOVE to poznanie i pokochanie swojego ciała na nowo.

  

To marka naturalnych kosmetyków zainspirowana wielopokoleniową, oczyszczająca tradycją Hammam. Przeprowadzając w domowym zaciszu 4 etapowy rytuał pielęgnacyjny, dbamy nie tylko o piękny wygląd skóry ale również dobroczynnie wpływamy na nasze samopoczucie. Stanowi to doskonały początek holistycznej pielęgnacji oraz samoakceptacji.
Marka Beaute Marrakech cechuje się prostymi, naturalnymi składami opartymi na tradycyjnych, przekazywanych z pokolenia na pokolenie recepturach. Nasze produkty są doskonałe do osób w każdym wieku, gdyż bogactwo składników aktywnych, nierafinowanych olei i roślinnych enzymów, odpowiada na wszystkie aktualne potrzeby skóry. Pragniemy wprowadzić zmysłowy orient nie tylko do codziennej pielęgnacji ale również życia.
Produkty zostały stworzone w sercu Maroka z zachowaniem europejskich standardów jakości i bezpieczeństwa. Głównymi składnikami są Certyfikowany przez Ecocert Bio Olej Arganowy i Bio Olej z Opuncji Figowej, tłoczone na zimno, nierafinowane dziewicze oleje kosmetyczne, wody roślinne oraz pochodząca z Gór Atlas Glinka Rhassoul. Dzięki wykorzystaniu siły natury wszystkie produkty dostarczają skórze wielu składników odżywczych potrzebnych do jej prawidłowego funkcjonowania. Intensywnie pielęgnują i pomagają zachować na długo piękny oraz młody wygląd.
Wybierz się w pełną pozytywnej energii i słońca podróż do naturalnej pielęgnacji i bądź beaute!

Marka Argan My Love łączy w sobie działanie dwóch naturalnych, aktywnych składników- odżywczyego oleju arganowego oraz bogatego w witaminy i fitosterole Masłu Shea. Oba składniki przynoszą najwięcej korzyści skórze oraz pomagają utrzymać ją w dobrej kondycji.
Argan My Love to specjalna linia bogatych w składniki aktywne produktów, do kompleksowej pielęgnacji ciała i twarzy. Orientalne balsamy do ciała polecane są do  każdego rodzaju skóry w szczególności suchej i skłonnej do podrażnień. Dzięki wyjątkowym zapachom są doskonałe zarówno dla kobiet i mężczyzn.
Odżywcze kremy do stóp i rąk wygładzają, odżywiają i pielęgnują, a dzięki obecności mocznika w składzie intensywnie nawilżają i regenerują.
Wypróbuj produkty pielęgnacyjne Argan My Love i tak jak my pokochaj olej arganowy!

© SolEx B2B