Ceny

Opis

ZESTAW PODARUNKOWY - MAROKAŃSKI RYTUAŁ HAMMAM

Orientalny rytuał hammam składa się z 4 kroków, dzięki którym dokładnie oczyszczamy naszą skórę, wykonujemy odmładzająco-ujędrniający peeling oraz intensywnie ją odżywiamy.
Wiele się mówi o działaniu produktów ale prawie w ogóle nie mówi się o jej poprawnym przygotowaniu. W trakcie zabiegu, nasza uwaga skupiona jest na ciele, gładzimy je oraz masujemy. Poświęcamy sobie czas, poznajemy się oraz akceptujemy.
Hammam działa na naszą skórę ale również na wnętrze. Dajemy sobie czas na relaks, zrozumienie potrzeb własnego ciała. Co lubi a czego nie. Poznajemy siebie.

Zestaw składa się z 5 produktów, które umożliwiają samodzielne wykonanie rytuału w domowym zaciszu.

W środku boxu znajduje się:
• Czarne mydło - 100g
• Rękawica Kessa - 1 szt
• Marokańska glinka Rhassoul - 70g
• Bio Olej arganowy - 30ml
• Arabskie perfumy w kostce o zapachu orientalnego piżma.

Rytuał składa się z 4 etapów:

ETAP 1
PRZYGOTOWANIE

Zażyj relaksującej, gorącej kąpieli lub prysznica. Ciepła woda rozgrzeje ciało, otworzy pory
i zmiękczy skórę.

ETAP 2
OCZYSZCZANIE

Na mokrej skórze rozprowadź czarne mydło, pozostaw na kilka minut. Następnie przy pomocy RĘKAWICY KESSA kolistymi ruchami wykonaj masaż ciała od stóp w kierunku serca. Dokładnie spłucz ciało wodą.

ETAP 3
ODŻYWIENIE

Na wilgotną skórę nałóż maskę z glinki Rhassoul. Po kilku minutach dokładnie spłucz letnią wodą.


ETAP 4
NAWILŻENIE

Wykonując delikatny masaż, dokładnie rozprowadź olej arganowy po całym ciele. Następnie ciesz się piękną, jędrną i niezwykle gładką, odżywioną skórę.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B