Ceny
Symbol: HE403
Kod kreskowy: 8964000733080
Jednostka podstawowa: szt.

Opis

MAŚĆ NA PRZEZIĘBIENIE – VAPOR RUB Z CZARNUSZKĄ

ORYGINALNA PAKISTAŃSKA MAŚĆ
UNIKATOWY SKŁAD
UŁATWIA ODDYCHANIE
DLA DZIECI OD 5 ROKU ŻYCIA I DOROSŁYCH
OLEJEK DO STOSOWANIA PUNKTOWO W ROLL-ON


VAPOR RUB to naturalna maść o złożonym, intensywnie ziołowym składzie, polecana do łagodzenia objawów podrażnień i stanów zapalnych błony śluzowej nosa i gardła występujących w przypadku przeziębienia czy grypy. Maść, małymi ilościami należy rozsmarowywać w okolicach klatki piersiowej i plecach, by zastosowane olejki działały rozkurczowo na błonę śluzową, ułatwiając oddychanie.


VAPOR RUB składa się z kamfory, olejku eukaliptusowy, olejku miętowego oraz oleju z nasion czarnuszki siewnej. Wpływają one pozytywnie na złagodzenie dolegliwości górnych dróg oddechowych pojawiających się podczas intensywnego kataru i kaszlu, któremu towarzyszy obrzęk błon śluzowych i uczucie utrudnionego oddychania (tzw. uczucie zatkanego nosa). Czarnuszka w połączeniu z kamforą, łagodzą obrzęk śluzówek oraz łagodzą objawy kaszlu, poprzez delikatne działanie znieczulające i przeciwzapalne. Natomiast olejek eukaliptusowy i olejek miętowy działają pobudzająco na wydzielanie śluzu w górnych drogach oddechowych, tym samym pobudzając odkrztuszanie i oczyszczanie.


• ułatwia odkrztuszanie i oddychanie
• łagodzi dolegliwości
• działa łagodząco i przeciwzapalnie

INCI: Nigella Sativa, Parrafium Liquidium, Menthol, Eucaluptus Oil, Camphor

Wskazania

Leczeniu objawów podrażnień i stanów zapalnych błony śluzowej nosa i gardła, takich jak kaszel lub kaszel z obrzękiem błon śluzowych i uczuciem utrudnionego oddychania.

Działanie

Maść wykazuje działanie rozgrzewające, udrożniające nos, ułatwiające oddychanie, pobudzające odkrztuszanie, łagodzące kaszel.

Dawkowanie

• Maść należy wcierać dokładnie w skórę klatki piersiowej i pleców 2 razy na dobę.
•  Podczas stosowania maści należy używać przewiewnych ubrań w celu skuteczniejszej inhalacji poprzez parowanie substancji lotnych.

VAPOR RUB służy jedynie do użytku zewnętrznego. Jeśli po upływie 7 dni objawy nie ustąpią lub nastąpi pogorszenie lub pojawi się gorączka, należy skontaktować się z lekarzem.

Przeciwwskazania

• Uczulenie na substancje czynne lub którykolwiek z pozostałych składników.
 Czynna astma oskrzelowa i inne choroby dróg oddechowych.
•  Stwierdzona nadwrażliwość dróg oddechowych.

Nie stosować:

    na uszkodzoną skórę, skaleczenia i błony śluzowe,
    u dzieci w wieku poniżej 5 lat. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B