Ceny

Opis

ŚWIECA SOJOWA MAROKO

100% naturalny wosk sojowy
✔ HANDMADE
ekologiczny, naturalny knot z niebielonej bawełny
minimalistyczny wygląd
wyrazisty, dymny  zapach

Zamień wnętrze swojego domu w niesamowity, wyrazisty azyl z orientalnym akcentem, dzięki sojowej świecy Maroko. To kompozycja zapachów idealnie oddająca charakter kraju wiecznego słońca, które kusi, uwodzi i nie pozwala o sobie zapomnieć. Majestatyczne, ciepłe nuty zmysłowego piżma, korzenna woń przypraw, połączona z oryginalnym aromatem pustynnych roślin i kwiatów sprawiają, że poczujesz się jak w baśni 1000 i jednej nocy.

 
Zapal knot i pozwól by otoczył Cię dwuwymiarowy, przytulny zapach świecy, który obudzi emocje, odczucia i przywodzi na myśl niesamowite wspomnienia. Pierwsza, majestatyczna i elegancka nuta, przeniesie Cię w świat luksusu i czaru prawdziwej orientalnej nocy, druga zaś obfitująca w bogate, gęste i egzotyczne wonie, zapadnie w pamięć, pomoże się zrelaksować i na długo nie pozwoli o sobie zapomnieć. Niech wielowątkowość zapachu przemówi i ukoi Twoją duszę, pomagając przenieść się w świat odpoczynku i fantazji.

Świeca MAROKO wypełni wnętrze Twojego domu wyjątkową atmosferą orientu, która Cię uwiedzie i do szaleństwa rozkocha.
Podaruj sobie odrobinę zmysłowości oraz czaru Marka i poczuj się jak w baśni.
 

Czas palenia: 45 godzin
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B