Ceny

Opis

ŚWIECA SOJOWA JAMAJKA

✔ 100% naturalny wosk sojowy
✔ naturalny knot
✔ minimalistyczny wygląd
✔ wyrazisty, unikatowy zapach

Wszystko zaczyna się od zapachu... Dlatego jeśli lubisz obcować z naturą, doceniasz otwarte przestrzenie, cichy szum traw i orzeźwiające aromaty wygrzanych w słońcu cytrusów to znak, że zapach naszej świecy sojowej JAMAJKA jest stworzony dla Ciebie!

Rozpal knot i poczuj się jak na rajskiej wyspie obfitującej w cytrusy, morza traw i egzotyczną roślinność. Roztocz wokół siebie mieszankę cudownych zapachów, które orzeźwiają, dodadzą energii i nastroją pozytywnie do działania.
Świeca JAMAJKA to unikatowa mieszanka świeżych i pobudzajacych zapachów, które nadają rytm całemu dniu.

Wszystko zaczyna się od drzemiącej trawy cytrynowej, która zostaje podbita słodyczą marokańskiej werbeny, a następnie osłodzona mango i rozgrzaną w słońcu skórką pomarańczy. Pozwól świecy się rozgrzać, a zachwyci Cię stonowanym zapachem świeżo parzonej  zielonej herbaty, niosącej ukojenie i niczym nie skrępowane odprężenie.

Dzięki świecy JAMAKJA zamienisz swoją przestrzeń w energetyzujące sanktuarium, pełne pozytywnych skojarzeń, orzeźwienia i pobudzenia. Jeśli w ciągu dnia dopada Cię zmęczenie i znużenie, zapal na kilka chwil świecę, a obiecujemy, energia wróci do Ciebie z podwójną mocą.

Czaspalenia: 45 godzin

 


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B