Ceny

Opis

ŚWIECA SOJOWA HAMMAM

100% naturalny wosk sojowy
✔ HANDMADE
ekologiczny, naturalny knot z niebielonej bawełny
minimalistyczny wygląd
uroczy,  relaksujący zapach


Hammam to marokański rytuał, który nie zmienił się od setek lat. Kojarzony jest z naturalnym peelingiem oraz relaksującym masażem olejem arganowym, czyli złotem Maroka. Niewielu jednak wie, że Hammam wpływa przede wszystkim na wnętrze, niosąc oczyszczenie z negatywnych emocji, stresu oraz rozbudowuje samoświadomość ciała.

Jeśli na co dzień, nie masz czasu na długotrwałe, wieloetapowe rytuały piękna, wybierz naturalną świecę HAMMAM i zanurz się w zmysłowym świecie pełnym skarbów orientu, koncentracji na pięknie i zmysłowości. Unikatowy, balsamiczny zapach przeniesie Cię w odprężającą podróż ku uniesieniu i niczym nieskrępowanemu relaksowi w domowym zaciszu. Pozwól oczarować się wielowymiarowemu zapachowi HAMMAM, który skrywa w sobie całą majestatyczną gamę aromatów od delikatnych, wiosennych nut kwiatowych, aż po korzenny, niemalże dymnie słodki zapach. Jeśli pozwolisz świecy się odpowiednio rozgrzać zaskoczy Cię delikatna zmiana zapachu oraz ukaże się jej drugie, niesamowite oblicze. Przeniesie Cię w ukryte w półcieniu łaźnie wypełnione parą, zmysłowym zapachem i podaruje chwile, którą poświęcasz tylko sobie na odnowę duszy i ciała.

Wybierz aromatyczną, naturalną świecę HAMMAM i zapewnij sobie uczucie relaksu jak w SPA.Czas palenia: 45 godzin
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B