Ceny

Opis

KOSTKA PIŻMOWA - MUSK RECORD
PERFUM STAŁY DLA TWOJEGO DOMU I OTOCZENIA

Kostka piżmowa Zapachowa Musk Record to wyjątkowy zapach, który przemieni każde wnętrze i nada mu wyjątkową atmosferę.

Sensualny, tajemniczy zapach Musk Record intryguje swoją intensywnością i nietuzinkowością. Połączenie mocnych, drzewnych zapachów z orientalnymi nutami ostrych przypraw i lekką, słodyczą cytrusów i daktyli, wprawia w zachwyt i roztacza wokół uspokajający i poprawiający nastrój aromat. Całości dopełnia świeżość mięty pieprzowej i wetiweru, która dodaje lekkości i bardzo charakterystycznej nuty.

Główna nuta zapachowa: Drewno, cytrusy, daktyle
Uzupełniające nuty zapachowe: Piżmo, mięta pieprzowa, wetiwer, ostre przyprawy

Jak używać:
- kostkę można pozostawić w otwartym kartoniku w dowolnym pomieszczeniu, zapach będzie stopniowo rozprzestrzeniał się, tworząc wyjątkową atmosferę
- kostkę można postawić w otwartym kartoniku w szafie, komodzie lub schowku - zapach przeniknie wnętrze, nadając mu świeżości i luksusowego wykończenia
- kostkę podziel na kilka mniejszych kawałków i rozpuść w miseczce kominka. Wystarczy utrzymywać płomień do momentu rozpuszczenia wosku. Następnie zalecamy zgasić płomień. Wosk zastygając będzie dalej wydzielał przyjemny zapach, rozpuszczony wosk można podgrzewać jeszcze wielokrotnie.

Ostrzeżenia:
- produkt nie nadaje się do spożycia
- przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt
- w przypadku dostania się do oczu, ostrożnie płukać wodą przez klika minut
- przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B