Ceny

Opis

KOSTKA PIŻMOWA - MUSK MUKHALLAT
PERFUM STAŁY DLA TWOJEGO DOMU I OTOCZENIA

Kostka piżmowa Zapachowa Musk Mukhallat to wyjątkowy zapach, który przemieni każde wnętrze i nada mu wyjątkową atmosferę.

Niezwykle bogaty, klasyczny zapach Mukhallant od pierwszej chwili przenosi w tajemniczy świat marokańskiego orientu. Kojący i ciepły zapach łączy w sobie słodycz wanilii, elegancką i dymną ambrę, klasyczną nutę piżma z delikatnymi świeżymi, ziołowymi nutami. Aromat ten zapewnia poczucie luksusu i wyjątkowości, pomaga się zrelaksować i odprężyć.

Główna nuta zapachowa: Mukhallant
Uzupełniające nuty zapachowe: Piżmo, wanilia, ambra

Jak używać:
- kostkę można pozostawić w otwartym kartoniku w dowolnym pomieszczeniu, zapach będzie stopniowo rozprzestrzeniał się, tworząc wyjątkową atmosferę
- kostkę można postawić w otwartym kartoniku w szafie, komodzie lub schowku - zapach przeniknie wnętrze, nadając mu świeżości i luksusowego wykończenia
- kostkę podziel na kilka mniejszych kawałków i rozpuść w miseczce kominka. Wystarczy utrzymywać płomień do momentu rozpuszczenia wosku. Następnie zalecamy zgasić płomień. Wosk zastygając będzie dalej wydzielał przyjemny zapach, rozpuszczony wosk można podgrzewać jeszcze wielokrotnie.

Ostrzeżenia:
- produkt nie nadaje się do spożycia
- przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt
- w przypadku dostania się do oczu, ostrożnie płukać wodą przez klika minut
- przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B