Ceny

Opis

KOSTKA PIŻMOWA - DRAKYA
PERFUM STAŁY DLA TWOJEGO DOMU I OTOCZENIA

Kostka piżmowa Zapachowa Drakya to wyjątkowy zapach, który przemieni każde wnętrze i nada mu wyjątkową atmosferę.

Ponadczasowy, koloński zapach jest doskonały dla wnętrz z męskim zacięciem. Świeży, mydlany aromat przeplatający się z chłodem mięty i bazylią azjatycką, podkreślają męskość i pewność siebie. Zapach wzbogacony subtelną, słodyczą drzewa sandałowego i ponadczasowego, klasycznego piżma, nadaje wyjątkowy charakter każdemu wnętrzu.

Główna nuta zapachowa: Mięta, bazylia azjatycka
Uzupełniające nuty zapachowe: Piżmo, drzewo sandałowe

Jak używać:
- kostkę można pozostawić w otwartym kartoniku w dowolnym pomieszczeniu, zapach będzie stopniowo rozprzestrzeniał się, tworząc wyjątkową atmosferę
- kostkę można postawić w otwartym kartoniku w szafie, komodzie lub schowku - zapach przeniknie wnętrze, nadając mu świeżości i luksusowego wykończenia
- kostkę podziel na kilka mniejszych kawałków i rozpuść w miseczce kominka. Wystarczy utrzymywać płomień do momentu rozpuszczenia wosku. Następnie zalecamy zgasić płomień. Wosk zastygając będzie dalej wydzielał przyjemny zapach, rozpuszczony wosk można podgrzewać jeszcze wielokrotnie.

Ostrzeżenia:
- produkt nie nadaje się do spożycia
- przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt
- w przypadku dostania się do oczu, ostrożnie płukać wodą przez klika minut
- przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B