Ceny

Opis

KOSTKA PIŻMOWA - AVANTUROUS
PERFUM STAŁY DLA TWOJEGO DOMU I OTOCZENIA

Kostka piżmowa Zapachowa Avanturous to wyjątkowy zapach, który przemieni każde wnętrze i nada mu wyjątkową atmosferę.

Ciepły, lekko balsamiczny zapach klasycznego piżma jest jednym, z najbardziej pożądanych zapachów na świecie. Elegancki i zmysłowy, dodaje majestatu każdemu wnętrzu. Połączony z delikatną, świeżą nutą bawełny i zielonego groszku, wprowadza niepowtarzalny klimat, który pomaga się zrelaksować i odprężyć. Głębi dodaje subtelna nuta słodyczy zielonego jabłka, która mruczy na końcu całej kompozycji.

Główna nuta zapachowa: Piżmo
Uzupełniające nuty zapachowe: Bawełna, zielony groszek, zielone jabłko

Jak używać:
- kostkę można pozostawić w otwartym kartoniku w dowolnym pomieszczeniu, zapach będzie stopniowo rozprzestrzeniał się, tworząc wyjątkową atmosferę
- kostkę można postawić w otwartym kartoniku w szafie, komdzie lub schowku - zapach przeniknie wnętrze, nadając mu świeżości i luksusowego wykończenia
- kostkę podziel na kilka mniejszych kawałków i rozpuść w miseczce kominka. Wystarczy utrzymywać płomień do momentu rozpuszczenia wosku. Następnie zalecamy zgasić płomień. Wosk zastygając będzie dalej wydzielał przyjemny zapach, rozpuszczony wosk można pogrzewać jeszcze wielokrotnie.

Ostrzeżenia:
- produkt nie nadaje się do spożycia
- przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt
- w przypadku dostania się do oczu, ostrożnie płukać wodą przez klika minut
- przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorączych powierchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B