Ceny

Opis

CZARNA HENNA DO WŁOSÓW


✔ 100% NATURALNA
✔ ORYGINALNA Z PAKISTANU
✔ NADAJE PIĘKNY ODCIEŃ GŁĘBOKIEJ CZERNI


Henna do włosów oprócz pięknego efektu kolorystycznego, intensywnie pielęgnuje włosy, zwiększając ich objętość i wygładzając ich strukturę. Substancje odżywcze wnikają głęboko w strukturę włosów, łącząc się z keratyną. Stąd niezwykły efekt wzmacnienia i wyraźnego pogrubienia.
Sproszkowaną hennę można stosować również jako naturalny peeling skóry głowy, który jest bardzo ważnym elementem pielęgnacji - poprawia krążenie, stymulując porost włosów oraz doskonale oczyszcza.

Efekt farbowania czarną henną zależy w dużej mierze od naturalnego koloru włosów, sposobu przygotowania mieszanki, dodatków, a także częstotliwości farbowania - z każdym kolejnym hennowaniem kolor staje się bardziej intensywny i głębszy.

Przed nałożeniem mieszanki zalecamy wykonanie próby uczuleniowej/kolorystycznej na niewielkim obszarze skóry oraz pasemku włosów.

Henna nie zawiera substancji chemicznych, amoniaku, parabenów, p-fenylenodiaminy, metali ciężkich i nadtlenków.


 Sposób użycia:
Do nakładania henny na włosy należy stosować rękawiczki.
 
Krok pierwszy WYMIESZAJ
Wsyp zawartość henny w proszku do miski. Wymieszaj z ciepłą wodą, tworząc jednolitą pastę.


Krok drugi NAŁOŻENIE
Za pomocą szczotki lub aplikatora równomiernie nałóż pastę, koncentrując się na siwych włosach. Pozostaw na włosach od 60-90 minut.


Krok trzeci MYCIE
Dokładnie umyj włosy letnią wodą.


💭 ABY WZMOCNIĆ EFEKT FARBOWANIA ORAZ UTRZYMAĆ KOLOR NA DŁUŻEJ NA WŁOSACH POLECAMY STOSOWAĆ REGULARNIE
Naturalny olejek z henną do olejowania włosów 100ml od Beaute Marrakech

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B