Ceny

Opis

HENNA DO WŁOSÓW
KOLOR: KASZTANOWY

✔ 100% NATURALNA
✔ ORYGINALNA Z PAKISTANU
✔ NADAJE PIĘKNY ODCIEŃ GŁĘBOKIEJ CZERNI

Henna do włosów oprócz pięknego efektu kolorystycznego, intensywnie pielęgnuje włosy, zwiększając ich objętość i wygładzając ich strukturę. Starozytna ajurwedyjska receptura łącząca henne z pudrem z amli wnika głęboko w strukturę włosów, łącząc się z keratyną. Intensywnie odżywia, wzmacnia i odbudowuje włosy.

Efekt farbowania henną w kolrze kaszanowym zależy w dużej mierze od naturalnego koloru włosów, sposobu przygotowania mieszanki, dodatków, a także częstotliwości farbowania - z każdym kolejnym hennowaniem kolor staje się bardziej intensywny i głębszy.
Przed nałożeniem mieszanki zalecamy wykonanie próby uczuleniowej/kolorystycznej na niewielkim obszarze skóry oraz pasemku włosów.

Henna nie zawiera amoniaku.

1 opakowanie henny wystarczy na 6 aplikacji

 Sposób użycia:
Do nakładania henny na włosy należy stosować rękawiczki.
 
Krok pierwszy WYMIESZAJ
Wsyp zawartość henny w proszku do miski. Wymieszaj z ciepłą wodą, tworząc jednolitą pastę.


Krok drugi NAŁOŻENIE
Za pomocą szczotki lub aplikatora równomiernie nałóż pastę, koncentrując się na siwych włosach. Pozostaw na włosach od 60-90 minut.


Krok trzeci MYCIE
Dokładnie umyj włosy letnią wodą.

ABY WZMOCNIĆ EFEKT FARBOWANIA ORAZ UTRZYMAĆ KOLOR NA DŁUŻEJ NA WŁOSACH POLECAMY STOSOWAĆ REGULARNIE
Naturalny olejek z henną do olejowania włosów 100ml od Beaute Marrakech

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B