Ceny
Symbol: HE404
Kod kreskowy: 8964000267080
Jednostka podstawowa: szt.

Opis

MAŚĆ NA BÓLE MIĘŚNI I STAWÓW – DAHN HANZAL
NATURALNA MAŚĆ DO LECZNICZYCH MASAŻY

ORYGINALNA PAKISTAŃSKA MAŚĆ
UNIKATOWY SKŁAD
ROGRZEWA I ZAPOBIEGA ROZWOJOWI STANÓW ZAPALNYCH
OLEJEK DO STOSOWANIA PUNKTOWO W ROLL-ON


DAHN HANZAL to naturalna maść o złożonym, intensywnym ziołowo-korzennym aromacie. Szczególnie polecana jest do leczniczych masaży na miejscowe bóle mięśni i stawów. Maść małymi ilościami należy rozsmarowywać punktowo w miejscach, gdzie doskwiera ból i jest odczuwane napięcie. Zastosowane w maści olejki działają rozkurczowo, rozgrzewająco i rozluźniająco.

DAHN HANZAL składa się ze stymulującego olejku golteriowego, olejku eukaliptusowego, olejku z pąków goździka, olejku miętowego oraz olejku cynamonowego. Wpływają one pozytywnie na złagodzenie dolegliwości bólowych, napięciowych oraz dyskomfortu odczuwanego przy przewlekłych bólach mięśni i stawów. Olejek golteriowy działa uspokajająco oraz kojąco, dzięki czemu pomaga szybciej się rozluźnić i zrelaksować. Gożdzik, mięta, eukaliptus i cynamon poprawiają krążenie, wspomagając wchłanianie substancji aktywnych, które precyzyjnie trafiają w miejsce bólu, szybko go uśmierzając.  


• ułatwia rozluźnienie i relaks
• przynosi szybką ulgę w bólu
• działa łagodząco i przeciwzapalnie

INCI: Petrolatum, Aqua, Wintergreen Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Cinnamomum Zeylanicum Oil, Eugenia Caryophyllus Oil, Mentha Piperita Oil, Thymol 

Początek formularza

Dół formularza

Początek formularza

Dół formularza

Wskazania

Łagodzi objawy napięć mięśniowych, bóle stawów i kości, ostre bóle mięśni.

Działanie

Maść wykazuje działanie rozgrzewające, poprawiające mikrokrążenie, rozluźniające, przeciwbólowe, chłodzące.


Dawkowanie

• Maść należy wcierać dokładnie w miejsca występowania bólu. Zalecane jest nakładanie jej 2 razy na dobę.

• Podczas stosowania maści należy używać przewiewnych ubrań w celu skuteczniejszej inhalacji poprzez parowanie substancji lotnych.

DAHN HANZAL służy jedynie do użytku zewnętrznego. Jeśli po upływie 7 dni objawy nie ustąpią lub nastąpi pogorszenie, należy skontaktować się z lekarzem.


Przeciwwskazania

• Uczulenie na substancje czynne lub którykolwiek z pozostałych składników.
Nie stosować na uszkodzoną skórę i skaleczenia.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B