Ceny

Opis

CZARNE MYDŁO EUKALIPTUSOWE DO MYCIA I GOLENIA

To produkt wytwarzany ze składników 100% pochodzenia naturalnego. Mydło wykonuje się w Maroku ręcznie, tradycyjną metodą ze zmiażdzonych oliwek oraz oliwy z oliwek. Nasze zostało dodatkowo wzbgacone o naturalny olejek eukaliptusowy, który nadaje energetyzujący, rześki zapach oraz wykazuje działanie przeciwzapalne i antyseptyczne. 

Czarne mydło doskonale oczyszcza skórę, usuwa martwy naskórek i normalizuje wydzielanie sebum. Zmniejsza widoczność porów oraz wspomaga walkę z niedoskonałościami. Skutecznie odżywia i przyspiesza regenerację skóry, redukujac widoczność zaczerwień.

Mydło wytwarza przyjemną, delikatną pianę, dzięki której golenie i mycie staje się wyjątkowo komfortowe. Pozostawia skórę gładką i przyjemną w dotyku. Olejek eukaliptusowy zapewnia uczucie świeżości, działa antybakteryjnie i łagodząco.

Sposób użycia: Rozprowadzić równomiernie na mokrej skórze. Dokładnie spłukać wodą.

Omijać okolice oczu.
Nie doprowadzić do zaschnięcia mydła na skórze.
Chronić przed dostaniem się wody do opakowania.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B