Ceny

Opis

AŁUN W KAMIENIU – NATURALNY DEZODORANT


100% NATURALNY


Ałun w postaci wygodnego sztyftu/kamienia. Doskonale sprawdzi się jako dezodorant, przeciwdziałający pojawianiu się przykrego zapachu potu. Dodatkowo pielęgnuje delikatną i wrażliwą skórę pod pachami, wspomagając gojenie mikrouszkodzeń powstałych podczas golenia, eliminując uczucie pieczenia i szczypania. Wykazuje działanie ściągające, antyseptyczne oraz przeciwbakteryjne. Wspomaga regenerację skóry, koi zaczerwienieni i podrażnienia oraz zapobiega powstawaniu nowych.

Ałun to minerał górski, który wykazuje silne właściwości dezodoryzujące. Tworzy na skórze cienką, niewidoczną warstwę okluzyjną, która hamuje rozwój drobnoustrojów odpowiedzialnych za powstawanie przykrego zapachu potu i niedoskonałości. Nie przenika przez skórę i nie zatyka porów, pozwalając jej swobodnie oddychać. Dlatego może być wykorzystywany w formie poręcznego dezodorantu, pomagającego zachować świeżość aż do 12 godzin! 


Ałun nie posiada zapachu, dlatego w żaden sposób nie zakłuci ulubionego zapachu Twoich perfum.


Wygodny sztyft można zabrać ze sobą i użyć w każdym momencie, gdy tego potrzebujesz.


Zalety ałunu w sztyfcie:

• wegański
100% naturalny
hipoalergiczny
wydajny
 skuteczny


INCI: 100% Potassium alum

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B