Ceny

Opis

NATURALNA ZIOŁOWA AJURWEDYJSKA PASTA DO ZĘBÓW
OCHRONA DZIĄSEŁ I WRAŻLIWYCH ZĘBÓW
GOŹDZIK • LUKRECJA • MIĘTA

Codzienna pasta w formie żelu do mycia zębów o wyrazistym, lekko korzenno-goździkowym zapachu. Zawiera naturalne składniki, które zapewniają higienę i pielęgnację jamy ustnej, wzmacniając i chroniąc dziąsła przed paradontozą i nadwrażliwością. Kompozycja ayurwedyjskich ziół: goździka, lukrecji oraz mięty; dokładnie oczyszcza i wzmacnia szkliwo, zapobiegając pojawianiu się ubytków i nieestetycznych przebarwień. Goździk wykazuje działanie antybakteryjne oraz zwalcza stany zapalne, lukrecja łagodzi objawy nadwrażliwości i tkliwości dziąseł i zębów oraz wspomaga ich regenerację. Regularne stosowanie pasty zmniejsza tkliwość, nadwrażliwość zębów i dziąseł na niskie i wysokie temperatury. Ekstrakt z mięty pieprzowej nadaje paście przyjemny oraz odświeżający smak, który pozwala na długo zachować komfort i uczucie umytych zębów.

Ayurwedyjka pasta od ARGANOVE jest bardzo wydajna.Wystarczy użyć małego ziarenka by komfortowo oczyścić jamę ustną. Stanowi doskonałą alternatywę do chemicznych past dostępnych na rynku. Polecana dla wegan.

Ayurvedyjska pasta nie zawiera:

• mikro plastiku

• fluoru

• cukru
 
 
INCI: Sorbitol, Silica, Aqua, Sodium Lauryl Sulphate,Potassium Alum, Bentonite, Syzygium Aromaticum Extract, Mentha PiperitaExtract, Glycyrrhiza Glabra Extract, Anacyclus Pyrethrum Extract, Carrageenan,Acacia Catechu Extract, Saccharin Sodium, Sodium Benzoate, CI16255

💭 Dowiedz się więcej o naszych pastach -> TU

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B